Janýsek bloguje II. (JAK SAM HONIL TAJMANA ,TAJVANA ,TAJLAA A NOVOU KAMARÁDKU)

Tajvan z Tajvanen se v pyramidě moc nudili ale jen Tajlaj se nenudil protože si běhal tak pak si řekli že se půjdou podívat ven. Tak se podívali a naštěstí tam Sam nebyl ani jeho psi ale najednou slyší jednu hrozně hezkou muziku tak šli se pomaličku podívat a viděli tam jednu holku a ta hrála na flétnu a její zvíře byla kobra a Tajman se zeptal té holky jak se jmenuje a ona řekla že Tajlanka.

Tajvan se jí zeptal jestli by nechtěla se stát jejich kamarádka a ještě aby s nimi všude letěla a ona řekla:“Tak jo“a ta její kobra se chtěla podívat na Tajlaa a Tajlaj si myslel že ho chce kousnout. Oddálil od kobry a Tajlanka řekla Tajlaovi, ať se nebojí že kobra se chce jenom podívat tak Tajlaj už se nebál té kobry a Tajvan řekl že už vidí Sama. Tak všichni nasedli do větroni a letěli a Tajlanka jim po cestě hrála na flétnu tak se jim letělo lépe než předtím a doletěli do Maroka a tam přišel za nimi jeden hrozně hodní pán co se jmenoval Karel a ten byl strašně bohatý a mněl dva obrovský hotely a řekl že můžou zůstat na kolik dni chtějí a ještě řekl že můžou zadarmo tak oni řekli že by chtěli ale kolik stojí jídlo a on řekl že zadarmo tak mu poděkovali a řekli ještě než půjdou do jakého patra budou chtít.

Tak šli do pátého patra a tam si zavřeli všecky záclony a okna a pořádně se zamkli ale Sam už byl taky v Maroku a Karel viděl Sama a přivítal je taky zadarmo do hotelu a řekl jim že taky můžou jít do jakého patra chtějí a Sam už šel ale ne věděl že Tajman a Tajvan a Tajlaj jsou tam a šel do pátého patra a zkoušel otevřít ti dveře ale nešlo mu to. Tak poslouchal kdo by to mohl být a slyšel hlas Tajvana a bušil na dveře a tak mu Tajvan otevřel a okamžitě ho vzal dovnitř ale zapomněl zavřít dveře tak Sam zavolal jeho psi a ti psi přiběhly a štěkali a chtěli je zabít tak Tajvan a Tajman a Tajlaj a Tajlanka si vzali takoví padák a skočili a řekli Karlovi že už musí jít a Karel se zeptal proč tak oni mu řekli že je honí zlí pán tak on jim řekl ať jdou.

Tak šli a vzali si Samovu stíhačku a letěli a Sam šel dolů z tich schodů a viděl že mu ukradli tu stíhačku tak se neskutečně naštval že si našel dalších 2000 psů a vyrobil si jeden velký padák a vyrobil tam taky hrozně rychlí motor a ta stíhačka Tajvana a Tajmana už doletěla do Španělska a tam a tam se zaměstnali a Tajlanka byla doktorka Tajvan taxikář a Tajman spravoval počítače.

Příspěvek byl publikován v rubrice Řecká rodinka. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

6 reakcí na Janýsek bloguje II. (JAK SAM HONIL TAJMANA ,TAJVANA ,TAJLAA A NOVOU KAMARÁDKU)

 1. edith napsal:

  tak to bych chtěla vidět, jak by se s tím popasovala ta ženská, co četla tvé povídky v rádiu, kdyby měla číst ty Janýskovy..:-))Jen tak dál! z Valach zdraví edita a spol.

 2. Čerf napsal:

  Nádhera: Taky bych chtěl letět větroněm, aby mi k tomu hrála krásná Tajlanka na flétnu. Mohla by to být inspirace pro nějaké speciální fakultativní služby cestovní kanceláře :-).

 3. Ostrovanka napsal:

  edith: no, spis jak by se tim prokousali posluchaci:)
  cerf: mas same vyborne napady. myslim, ze takovehle sluzby poskytuji v thajsku:))

 4. evina napsal:

  Myslím, že by to mohl předčítat Jiří Lábus – ten by to určitě zvládl. :-))

 5. NULI napsal:

  Mně se nejvíc zalíbilo,jak se Sam neskutečně naštval a pořídil si dalších 2000 psů… Janýsku, připomněl jsi mi, že musím jít venčit toho jednoho našeho psa, ale se Samem by žádné venčení nepotřeboval 🙂

 6. Zuzka napsal:

  …a tam se zamestnali 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *