VELKÁ OMLUVA (pro čtenáře, kteří vědí, o co jde)

Nevím, kdo si ještě pamatuje historku starou skoro tři roky. Tenkrát jsem byla ve Švýcarsku a napsala odtamtud nějaký příspěvek a najednou se mi začala v komentářích ozývat nějaká údajná PhDr. Irini Anthi, která mi spílala tak, že jsem nevěděla, odkud tahle strašná zloba přichází. Potom se k ní přidala jakási Lenka, která jí náruživě přizvukovala. Neboť Lenka tvrdila v těch komentářích, že byla kdysi mojí kamarádkou, měla jsem za to, že je to ta Lenka, jediná osoba na ostrově, se kterou jsme se kdysi rozkmotřily.

Nedalo moc velkou práci zjistit, že PhDr. Anthi a Lenka píší ze stejného počítače.

Bylo mi líto, že si po letech vylévá zlobu právě takovýmhle způsobem, ale zároveň jsem byla zděšená jejím způsobem uvažování a jejím hrůzným pravopisem. Spousta čtenářek, které zde na ostrově bydlí a znají nás osobně, ji šmahem odsoudila. Včetně mě.

A najednou, po tak dlouhé době, jsem úplnou náhodou zjistila, že Lenka alias Irini Anthi vůbec není TA Lenka. Je to někdo úplně jiný a opravdu mne mrazí pří představě, že jsem někoho nevinného tak dlouho podezřívala z tak ošklivého činu.

Takže tímto se veřejně omlouvám té opravdové Lence. Moc mě to mrzí. A té skutečné pisatelce jen vzkazuji, že se na ni nezlobím, akorát ji celkem upřímně lituji. Pokud někdo žije v takové nenávisti, že musí vymýšlet tak podlé intriky, nic jiného, než lítost si nezaslouží….

Příspěvek byl publikován v rubrice Život na ostrově. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

8 reakcí na VELKÁ OMLUVA (pro čtenáře, kteří vědí, o co jde)

 1. Mod napsal:

  Hele, buď ráda, že to není tvoje pošťačka :o)

 2. buteo napsal:

  Zloba, závist, nenávist jsou komodity, které bychom mohli ve velkém exportovat do světa. V některých vysokých kruzích dokonce patří k bontonu. Tvůj choť může být rád, že padl na poliše a ne na některé politiky. Různé Iriny a spol je nejlepší ignorovat. Při nezájmu uvadaj.

 3. Edita napsal:

  Pájo taky si myslím, že paní Anthi nějak oplácet zlem nemá smyls….takovým lidem se to vrátí samo už třeba jen v tom, že přece pro svou zlobu ani nemohou mít opravdovou radost ze života a tvoje kamarádka Lenka, pokud je tvou kamarádkou, tak to jistě pochopí…Doufám, že už se váš život vrátil do klidných kolejí a je vše jak má být..pozdravuj na Kerkyře všechny, koho znám…a já zdravím za celou svou rodnku z Valach. edita

 4. b.nikos napsal:

  Hmmm, nevim jestli jsem uhodil na hrabicek ale ten konkurenci web z Korfu uz pozoruji delsi dobu… a jsou tam dost podobne clanky (zkopirovane???) jako na zdejsim blogu…

 5. b.nikos napsal:

  Jeziiiiis. Na hrebicek 😀 no uz na to nevidim, kalinichta 😀

 6. deda napsal:

  diky za milou vzpominku, preji mnoho uspechu do dalsiho psani

 7. Ostrovanka napsal:

  deda: ja dekuju!

 8. Mirek Dušín napsal:

  Zkouška
  Ahoj Pájo, asi tušíš, kdo jsem Což je dobře, nevadí mi to. Náš djedinný kontakt, 2 SMS, proběhl v roce 2010 v předjaří. Po přečtení tohoto mailu vše prosím smaž, ať zde nevisím na věčné časy. Nejsem totiž troll, a nechci aby to tak působilo. Nápovědní keyword : 33mrtvých psů v Kaβale. Mňej se a smaž to, nezapomeň. Dík.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *