Ještě pořád žiji, ale trochu víc na jiných sítích

Moji milí čtenáři,

v době karantény se nic extra převratného neděje, takže nemám moc inspiraci k psaní blogů. Zato ale čtu na pokračování s pomocí různých přátel a zajímavých osobností svoji poslední knížku Příběhy z korfských uliček. Pokud máte chuť poslouchat, můžete najít jednotlivé díly zde:

https://www.youtube.com/channel/UCRUJHzcxpWJ53fcjVn-cQfg

A pokud jste na facebooku, pak můžete sledovat mé krátké denní reporty z Korfu zde:

https://www.facebook.com/Korfu-s-Pavlou-Smetanovou-783355458721298/

mám jich tam už pěknou řádku.

Doufám, že jste všichni zdraví a máte se, v rámci možností, dobře. Děkuji moc za přízeň a až budu mít něco, co bude stát za zapsání, ozvu se!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 reakce na Ještě pořád žiji, ale trochu víc na jiných sítích

  1. Čerf napsal:

    Průběžně sleduji a líbí se mi. Tvou knížku jsem těsně před karanténou zapůjčil své mamince, která si teď s radostí čte, tak mi stejně nezbývá nic jiného než poslouchat :-).

  2. Lucy napsal:

    Ahoj, moc se mi líbí tvé články na blogu. Teď nemyslím o koroně, jen jsem nechtěla psát komentář k několika let starým článkům. Ale právě ty se mi tolik líbí, to jak v nich popisuješ život v Řecku, bez přikrášlení a s nevýhodami, které život v Řecku přináší. A nesnažíš se předstírat, že je život u moře s věčným sluncem dokonalý, tak jako to předstírá dnes mnoho lidí na sociálních sítích přidáváním jen dokonalých fotek. A musím moc pochválit tvůj styl psaní, kdy popisuješ nejen to, co ty sama zažíváš, ale vtahuješ nás do děje tím, že popisuješ i to, co se odehrává kolem. Hodně mi to připomnělo scénu z filmu Amélie z Montmartru, když Amélie vede slepého muže po ulici a říká mu, co se odehrává kolem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *