Janýsek bloguje III. (závěrečná část)

(zatím, než Janýsek napíše něco nového, ale vzhledem k tomu, že mu každá stránka zabere tak dva týdny, a teď má momentálně jiné hobby, pokračování někdy kolem Vánoc. Uvidíme kterých…)

Jednou Tajvan se zeptal Tajlanki jak se vlastně jmenuje ta kobra a Tajlanka řekla že se jmenuje Tajqan a Tajvan řekl že hezké jméno má a najednou zazvonil telefon Tajvanovi a to byl jeden pán co chtěl zavézt od Španělska do Portugalska a Tajvan řekl že dneska je stávka a že on nepracuje tak ten pán řekl že dá extra peníze a Tajvan řekl že dobře ale Tajvan by to udělal i kdyby pán nedal extra peníze tak Tajvan ho zavezl a hádal se že nechce ty extra peníze ale pán mu je nakonec nechal.

Tak jel zase z Portugalska, do Španělska ale někde ve Španělsku naboural a někteří lidi ho našli a Tajvan byl hrozně zraněn a zeptali se ho jaké je telefonní číslo a on jim řekl to telefonní číslo domova a oni zavolali a Tajlanka řekla že už jde a přijela tak ho vzala do nemocnice a tam ho operovala ale bylo to pro ní moc těžké tak jí přišel pomoct jeden moc dobry doktor a ten taky operoval Tajvana. A pak už byl Tajvan dobře operovaný a už ho nic nebolelo tak odjeli a nechali si opravit taxíka a pak už zase taxík jel ale Tajman neměl ani auto ani motorku tak jeden den si koupil motorku a zavolali ho že chtějí aby jim spravil počítač. Tajman jel a dojel za nimi a tak jim spravil počítač dostal peníze a oni tam žili tři roky a jeden den Tajlanka byla sama doma a viděla tam Sama tak rychle zalezla a Sam si tam sedl na takoví pařez a díval se na všecky strany.

Pak přišel Tajvan z Tajvanem a viděli tam Sama a potichu se na něj dívali a Sam se zvedl a Tajman za nim chodil zezadu a pak ho chytnul rychle za ruce a svázal ho a Tajvan ho trošku bouchnul Sama a Sam rychle zavolal psi a řekl jim ať chytí Tajvana a Tajmana tak se všichni psi se rozběhli ale Tajvan z Tajmanem už byli doma tak Sam vzkázal tím psům ať ho rozvážou tak ho rozvázali a najedno vyšla kobra ven z domova a kousla strašně moc psů. Sam se strašně moc naštval tak chytil kobru za krk a dal jí do takoví klece a Tajman se taky naštval ale Sam otevřel dveře letadla a kobru tam naložil a skoro všecky psi ale Tajman se ještě víc se naštval že vyšel ven a vzal toho úplně nejdůležitějšího a nejvzácnějšího psa Sama. Tajvan ho dal do klece a Sam se strašně naštval tak vzletěl a v letadle si plánoval plán jak jim vezme jeho pejska ale žádný plán nenašel tak letěl smutně dál.

Tajmanovi a Tavanovi a Tajlance bylo jedno že mají nejlepšího psa ale vadilo jim že Sam má tu jejich kobru tak si řekli:“My tu kobru doneseme spět“tak si vzali tu stíhačku a letěli ale Sam přistál do Francie a tam si koupil jedno obrovské dvousetmetrové letadlo a letěl a Tajvan z Tajmanem už ho viděli tak rychle za nim letěli ale Sam je taky viděl a tak přistál do Německa a tam prodávali pistole. Sam si koupil několik nábojů asi šest a pak zase letěl a Tajvan z Tajmanem za nim ale Sam už se jich nebál a vystřelil ale oni uhly tak Sam podruhé vystřelil ale zase uhly tak potřetí vystřelil a zase uhly tak popáté vystřelil a zase uhly tak pošesté vystřelil a zase nic tak se jich zase bál protože stíhačka je silnější než letadlo tak za nim zase letěl Tajvan z Tajvanem ….

Příspěvek byl publikován v rubrice Řecká rodinka. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

9 reakcí na Janýsek bloguje III. (závěrečná část)

 1. filipika napsal:

  Janýsku, máš to po mamince!

 2. L napsal:

  a to vypravi, nebo fakt pise ? Asi hloupa otazka, leda ze by Ostrovanka mela tak presnou pamet

 3. Ostrovanka napsal:

  filipka: myslis ta dlouha souveti nebo vypoitnovany pribeh?
  L: ne, to psal janysek osobne. ja mam spatnou pamet, ale zase lepsi pravopis:)

 4. NULI napsal:

  Chjo, autormá i v dobrodružném příběhu stávku :-). To jsem si zase početla! Bez legrace dodávám, že zeměpis ovládá Janýsek perfektně a že ho OBDIVUJI.

 5. Čerf napsal:

  Tedy klobouk dolů, už se těším na jakékoli další Vánoce! Ta stávka mě taky zaujala, je vidět, že je to úplně přirozená věc. A taky ta mile absurdní scéna, jak pán chce mocí mermo zaplatit víc peněz, a taxikář dělá fóry :-).

 6. Cheorchia napsal:

  Kdy to vyjde knizne? :))

 7. Zuzka napsal:

  Me zas prekvapuje, jak se tam porad nekdo "strasne moc nastvava"….. to ma od tebe? :-))

 8. Ostrovanka napsal:

  nuli: dekuji, rada vyridim
  cerf: docela zajimava cesta do detske duse, tyhle zapisky.
  cheorchia: az se janysek nauci psat hezky cesky:)
  zuzka: zrejme jo. ja se taky kazdou chvili strasne moc nastvu…

 9. monika napsal:

  Extra penize ;)) To je Janysek dobre pripraveny na zivot 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *